АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ ПРЕСИ

Тут можна створити заявку для акредитація преси. Обов‘язкові поля відмічені червоним кольором. На контактний e-mail ви отримаєте унікальне посилання, за допомогою якого ви зможете редагувати свою заявку або створити нову на її основі.
Консультант по заповненню заявочної форми:
Лариса +38 (093) 935-55-99.

Як це працює?

Ви заповнюєте форму і натискаєте “відправити“. Дані зберігаються на сервері і перевіряються секретарем. Вам відображається і відправляється на контактний e-mail унікальне посилання, за допомогою якого ви можете відредагувати форму, додати відсутню інформацію або переслати іншій людині, що заповнить поля, які ви не знаєте. Після кожного збереження форми вона відправляється на перевірку секретарю, і тільки після перевірки секретар публікує зміни.
Будь ласка, тримайте ваше унікальне посилання в секреті - тільки воно дозволяє відредагувати вашу заявку.
Етап 1
Етап 2
Етап 3
Етап 4
Етап 5
Етап 6
Для отримання сезонної акредитації оберіть щонайменше три етапи чемпіонату, які плануєте відвідати

ОБЛАДНАННЯ

Фото
Відео
Аматорський коптер
Спортивний коптер

ТИП МЕДІА

ТБ або радіо
Електронні ЗМІ
Друкований ЗМІ
Фріланс
Національний рівень
Регіональний рівень

ПЕРСОНАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

В РАЗІ ПОТРЕБИ СПОВІСТИТИ

ПОТРЕБУЮ ДОПОМОГИ ВІД ОРГАНІЗАТОРА ЗМАГАНЬ В НАСТУПНОМУ

Проживання на змаганні
Харчування на змаганні
Транспорт на змаганні
Наклейка на персональне авто

ІНШЕ

Підтверджую, що вся інформація, що міститься в цій заявочній формі, є вірною, а також що я ознайомлений та повністю згідний з усіма правилами безпеки, а також що я приймаю всі умови, що стосуються моєї участі в ралі. Також я підтверджую, що відвідую змагання Чемпіонату України з ралі на свій власний ризик та не висуватиму організаторам, офіційним особам, FIA або FAU жодних претензій стосовно будь-яких нещасних випадків, травм тощо, які можуть бути отримані протягом ралі